II Ogólnopolski Konkurs Akordeonowy
Od jutra Solec-Zdrój stanie się stolicą muzyki akordeonowej. W piątek rozpocznie się tam II Ogólnopolski Konkurs Akordeonowy. Przedsięwzięcie zorganizowane w ramach kampanii promocji turystycznej gmin Południowego Ponidzia – projekt „U Źródeł Pełnej Mocy”, objął honorowym patronatem marszałek Województwa Świętokrzyskiego.





