Świętowali świętokrzyscy żeglarze
50.lecie istnienia świętował Świętokrzyski Okręgowy Związek Żeglarski.Z tej okazji, w Kielcach odbył się Nadzwyczajny Sejmik Żeglarski. Gościem uroczystości był Jacek Kowalczyk, dyrektor Departamentu Promocji, Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego.





