Lekcje samorządności w powiatach
W poniedziałek, 9 marca kolejną turę wyjazdów do świętokrzyskich powiatów rozpoczyna Terenowy Punkt Informacyjny Urzędu Marszałkowskiego. Tym razem pracownicy Biura Komunikacji Społecznej spotykać się będą z uczniami szkół ponadgimnazjalnych, którym przybliżą działalność Samorządu Województwa. Pierwsza “lekcja o samorządzie” odbędzie się w Ostrowcu Świętokrzyskim.





