Kolejne spotkanie w ramach “Dojrzewalni”
Świętokrzyskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Kielcach zaprasza na trzecie spotkanie w ramach projektu “Dojrzewalnia”, dzieki któremu młodzi nauczyciele mogą poszerzać swoje umiejętności psychopedagogiczne. Zajęcia pt.”Jak mistrzowsko budować relacje z uczniami, czyli o autorytecie nauczyciela” odbęda się 11 lutego o godz. 14.30 w siedzibie ŚCDN.





