Inauguracja kampanii “Życie jest zbyt cenne, nie zostawiaj go na drodze”
Dziś w województwie świętokrzyskim zainaugurowano kolejną edycję kampanii społeczno – informacyjnej pod hasłem „Życie jest zbyt cenne, nie zostawiaj go na drodze”. Akcja ta ma na celu propagowanie bezpieczeństwa na drodze. W jej realizację włączyli się: Marszałek Województwa Świętokrzyskiego, Wojewoda Świętokrzyski, Wydział Nauk o Zdrowiu UJK Kielce, Stowarzyszenie “Nadzieja rodzinie” i „Wspólnie Pomagamy” oraz Komenda Wojewódzka Policji w Kielcach.





