O wykorzystaniu sieci szerokopasmowej
W czwartek, 17 marca w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Kielcach odbyła się konferencja pn. „Prezentacja danych makroekonomicznych i infrastruktury szerokopasmowej województwa świętokrzyskiego”. Spotkanie zorganizowane zostało przez Urząd Komunikacji Elektronicznej i Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego. W konferencji uczestniczyły: Agata Binkowska, członek Zarządu Województwa i Ewelina Gładki, dyrektor Biura Społeczeństwa Informacyjnego Urzędu Marszałkowskiego.





