„Daj rzeczom drugie życie”
Panel dyskusyjny organizowany w ramach kampanii społecznej „Daj rzeczom drugie życie” odbył się dziś w Świętokrzyskim Urzędzie Wojewódzkim. Podczas spotkania, przedstawiciele trzech sektorów – biznesowego, rządowego i pozarządowego podzielili się swoimi doświadczeniami związanymi z gospodarowaniem odpadami. Zastanawiali się, co jeszcze można zrobić, by lepiej chronić środowisko.





