Nowe instrumenty dla świętokrzyskich filharmoników
Fortepian Steinway&Sons, pianino, obój d`amore, kotły i dzwony rurowe. Filharmonia Świętokrzyska wzbogaciła się o nowe instrumenty. Kosztowały 1 mln.100 tys. zł. Udało się je kupić dzięki wsparciu Ministerstwa Kultury i Samorządu Województwa Świętokrzyskiego.





