Samochód dla druhów z OSP w Zaborowicach
W sobotę, 1 grudnia odbyło się uroczyste przekazanie i poświęcenie samochodu ratowniczo – gaśniczego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Zaborowicach, w gminie Mniów. W wydarzeniu uczestniczyli Mariusz Gosek, członek Zarządu Województwa oraz starosta kielecki Mirosław Gębski.





