Informacja o wynikach naboru uczestników krajowego spotkania sieciującego połączonego z udziałem w XXXV Forum Ekonomicznym w Karpaczu
Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego, Departament Rozwoju Regionalnego informuje, iż Komisja Oceniająca zakończyła weryfikację formularzy zgłoszeniowych, które wpłynęły w ramach naboru uczestników krajowego spotkania sieciującego połączonego z udziałem w XXXV Forum Ekonomicznym w Karpaczu w dniach 7-9 września 2026 r.
Do dnia 17 czerwca br. złożonych zostało 10 Formularzy zgłoszeniowych, z których wybrano 8 podmiotów, reprezentujących województwo świętokrzyskie podczas krajowego spotkania sieciującego. Poniżej lista wybranych podmiotów:
- Agencja Rozwoju Regionalnego w Starachowicach
- Ośrodek Promowania i Wspierania Przedsiębiorczości Rolnej w Sandomierzu
- Kielecki Park Technologiczny
- Izba Gospodarcza „Grono Targowe Kielce”
- Fundacja Rozwoju Przemysłu
- Staropolska Izba Przemysłowo-Handlowa
- Świętokrzyskie Centrum Innowacji i Transferu Technologii
- Izba Gospodarcza KRĄG TURYSTYKI ZDROWOTNEJ
Krajowe spotkanie sieciujące organizowane jest w ramach projektu pn. „Inteligentne Świętokrzyskie – współpraca na rzecz rozwoju regionalnych inteligentnych specjalizacji”, finansowanego z programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Świętokrzyskiego 2021-2027, Priorytet 1. Fundusze Europejskie dla konkurencyjnej gospodarki, Działanie 1.5 Zwiększenie potencjału MŚP i rozwój regionalnego ekosystemu innowacji.





