Wyższe kwalifikacje, lepsza pomoc. Pracownicy socjalni z dyplomami specjalizacji I stopnia
Marszałek Renata Janik wzięła udział w uroczystym wręczeniu dyplomów pracownikom socjalnym z województwa świętokrzyskiego, którzy pomyślnie zdali egzamin na I stopień specjalizacji zawodowej. Wydarzenie, będące zwieńczeniem wielomiesięcznego procesu kształcenia, odbyło się w Urzędzie Marszałkowskim w Kielcach i stanowi istotny krok w stronę podniesienia jakości usług społecznych w całym regionie. W wydarzeniu wzięli udział m.in. dyrektor Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Kielcach Elżbieta Korus, jej zastępca Arkadiusz Ślipikowski.





