I Forum Samorządowe dla rozwoju opieki wczesnoszkolnej w województwie świętokrzyskim
Anita Koniusz, członek Zarządu Województwa Świętokrzyskiego uczestniczyła w I Forum Samorządowym dla Rozwoju Opieki Wczesnoszkolnej w województwie świętokrzyskim. Wydarzenie zorganizowane pod patronatem marszałek Renaty Janik zostało zainicjowane w ramach Świętokrzyskiej Akademii Wsparcia Małego Dziecka przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Publicznych i Niepublicznych Żłobków i Klubów Dziecięcych.





