Nowa jakość na drodze wojewódzkiej nr 756. Zakończono remonty w gminie Pawłów
Andrzej Pruś, członek Zarządu Województwa Świętokrzyskiego, uczestniczył w odbiorze dwóch wyremontowanych odcinków drogi wojewódzkiej nr 756 na terenie gminy Pawłów. Zrealizowane inwestycje znacząco poprawiły komfort i bezpieczeństwo podróżowania na jednym z kluczowych ciągów komunikacyjnych w regionie.





