Zagra kapela
“Graj kapelo II” – to gratka dla każdego wielbiciela muzyki ludowej. Na płycie znalazły się przyśpiewki i piosenki z regionu świętokrzyskiego w wykonaniu znakomitych solistów oraz zespołów ludowych. W koncercie promujący to wydawnictwo muzyczne który odbędzie się w sobotę, 31 stycznia w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach weźmie udział marszałek Adam Jarubas.





