Świąteczna podróż z Kabaretem Skeczów Męczących
W czasie świąt Bożego Narodzenia, 26 grudnia o 20:15 w programie 2 Telewizji Polskiej zostanie wyemitowany świąteczny program „Kabaret Skeczów Męczących – Jedziemy na Święta”. Razem z KSM na Święta wybrali się: Nowaki, Formacja Chatelet, Andrzej Piaseczny, Kasia Pakosińska i Jerzy Kryszak. Program był nagrywany 19 grudnia podczas koncertu w Kieleckim Centrum Kultury. W realizację wydarzenia włączył się Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego.





