Sprzęt sportowy dla szkół w ramach programu „MULTISPORT”
W piątek, 8 maja w Urzędzie Marszałkowskim w Kielcach odbyło się spotkanie z nauczycielami szkół realizujących program dodatkowych pozalekcyjnych zajęć sportowych dla dzieci „MULTISPORT”. Uczestnikom projektu sprzęt sportowy wręczał Jacek Kowalczyk, dyrektor Departamentu Promocji, Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki. W spotkaniu uczestniczyli również Jerzy Kula, prezes Ludowych Zespołów Sportowych oraz Zbigniew Wojciechowski, przedstawiciel Kuratorium Oświaty, prezes Świętokrzyskiego Związku Badmintona.





