Polska kardio – onkologia doceniona na międzynarodowym forum
Współpracujący ze Świętokrzyskim Centrum Onkologii prof. Sebastian Szmit został powołany do Zarządu Międzynarodowego Towarzystwa Kardio-Onkologicznego. Profesor Stanisław Góźdź – dyrektor Świętokrzyskiego Centrum Onkologii jest w gronie TOP 10 Profesorów, którzy pomogli zbudować polską kardio – onkologię.





