DO 4 MAJA PRZEDŁUŻONY NABÓR DO MŁODZIEŻOWEGO SEJMIKU WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO
Na prośbę młodzieży, Przewodniczący Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego zdecydował o przedłużeniu naboru do V kadencji Młodzieżowego Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego. Rekrutacja potrwa do 4 maja 2026 r.





