„Szkoła Pięknych Umysłów”
W Świętokrzyskim Centrum Doskonalenia Nauczycieli odbędzie się (godz. 14.00) uroczysta inauguracja działań związanych z wdrażaniem certyfikatu „Szkoła Pięknych Umysłów”. Celem tego przedsięwzięcia jest rozwijanie uzdolnień wśród dzieci i młodzieży szkolnej. W inauguracji udział weźmie Lech Janiszewski.





