Konferencja „Akademia Obywatelska na start”
Świętokrzyskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli organizuje konferencję „Akademia Obywatelska na start”, która odbędzie się 19 stycznia 2009 r. o godzinie 10.00 w Centrum Biznesu-Hotel Kongresowy w Kielcach. Spotkanie jest częścią projektu “Akademia Przedsiębiorczego Obywatela” realizowanego przez ŚCDN.





