Aktualności

Dyskutowali o bezpieczeństwie szpitali

Dyrektorzy ds. technicznych placówek ochrony zdrowia spotkali się z przedstawicielami Pionu Ochrony Urzędu Marszałkowskiego. Takie coroczne spotkania wynikają z rozporządzenia Ministra Zdrowia i wiążą się z koniecznością omówienia problemu zapewnienia bezpieczeństwa publicznego w placówkach medycznych, dla których Samorząd Województwa Świętokrzyskiego jest organem założycielskim. W spotkaniu uczestniczyli także: Marek Gos, członek Zarządu Województwa i Wojciech Żelezik, zastępca dyrektora Departamentu Zdrowia i Polityki Społecznej.

Wyświetlane od 36700 - 36710 z 40966