Podsumowanie projektu “Aktywni – Samodzielni” oraz wyróżnienie dla wicemarszałek
Z udziałem Biskupa Kieleckiego Jana Piotrowskiego oraz Renata Janik wicemarszałek woj. świętokrzyskiego, w Wojewódzki Dom Kultury im. Józefa Piłsudskiego w Kielcach odbyło się dziś spotkanie mikołajkowe podopiecznych Fundacja Gramy z Tobą. Było to jednocześnie podsumowanie projektu “Aktywni – Samodzielni”, zrealizowanego przez Fundację dzięki wsparciu środków PFRON – Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, będących w dyspozycji Samorządu Województwa Świętokrzyskiego. Łącznie z projektu skorzystało około 80 osób – powiedział ks. prof. Witold Janocha, prezes Fundacji Gramy z Tobą.





