Biuro Radców Prawnych

Siedziba przy al. IX Wieków Kielc 3, budynek C2 (główna siedziba urzędu)

Koordynator Biura Radców Prawnych

Beata Cedro-Łosak

tel.  (41) 395 14 30
poczta e-mail: beata.cedro-losak@sejmik.kielce.pl

Z-ca Koordynatora

Magdalena Dębicka-Goworek

tel.  (41) 395 14 97
poczta e-mail: magdalena.debicka-goworek@sejmik.kielce.pl

Paweł Smerdzyński

tel.  (41) 395 19 09
poczta e-mail: pawel.smerdzynski@sejmik.kielce.pl

Monika Wierzbowska

tel.  (41) 395 16 19
poczta e-mail: monika.wierzbowska@sejmik.kielce.pl

Monika Woś-Kowalska

tel.  (41) 395 16 19
poczta e-mail: monika.wos-kowalska@sejmik.kielce.pl

Robert Charszlak

tel.  (41) 395 14 97
poczta e-mail: robert.charszlak@sejmik.kielce.pl

Katarzyna Gierada-Meducka – główny specjalista

tel.  (41) 395 19 45
poczta e-mail: katarzyna.gierada-meducka@sejmik.kielce.pl

Siedziba przy ul. Sienkiewicza 63

Edyta Bucka

tel.  (41) 395 11 15
poczta e-mail: edyta.bucka@sejmik.kielce.pl

Karolina Korczyńska

tel.  (41) 395 11 18
poczta e-mail: karolina.korczynska@sejmik.kielce.pl

Grzegorz Piasek

tel.  (41) 395 11 15
poczta e-mail: grzegorz.piasek@sejmik.kielce.pl

Przemysław Kaleta

tel.  (41) 395 11 18
poczta e-mail: przemyslaw.kaleta@sejmik.kielce.pl

Siedziba przy ul. Sienkiewicza 27

Agnieszka Wiatrowska

tel.  (41) 395 89 16

poczta e-mail: agnieszka.wiatrowska@sejmik.kielce.pl

Marcin Bilski

tel.  (41) 395 11 11

poczta e-mail: marcin.bilski@sejmik.kielce.pl

Siedziba przy ul. Witosa 86

Marcin Natoniewski

tel.  (41) 395 11 20
poczta e-mail: marcin.natoniewski@sejmik.kielce.pl

Siedziba przy al. IX Wieków Kielc 3, budynek C2 (główna siedziba urzędu)

Wieloosobowe Stanowisko ds. Ochrony Danych

Angelika Śpiewak – Inspektor Ochrony Danych

tel.  727 490 484

poczta e-mail: iod@sejmik.kielce.pl

angelika.spiewak@sejmik.kielce.pl

Klaudia Eberle-Mazurkiewicz – Zastępca Inspektora Ochrony Danych

tel.  727 490 484

poczta e-mail: iod@sejmik.kielce.pl

klaudia.eberle-mazurkiewicz@sejmik.kielce.pl

Marek Kowalski

tel.  (41) 395 15 18

poczta e-mail: marek.kowalski@sejmik.kielce.pl

Szczegółowy zakres działania

Informacje szczegółowe o zakresie działania Biura Radców Prawnych można znaleźć w Regulaminie Organizacyjnym Urzędu Marszałkowskiego Województwa