Zainaugurowali Rok Kultury Ormiańskiej w Kielcach
W Zespole Państwowych Szkół Plastycznych im. J. Szermentowskiego w Kielcach z udziałem JE Edgara Ghazaryana, Ambasadora Republiki Armenii w RP odbyła się inauguracja Roku Kultury Ormiańskiej pod patronatem marszałka Adama Jarubasa. W uroczystości wzięli udział m.in. przewodniczący Komisji Edukacji, Kultury i Sportu Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego Grzegorz Świercz, zastępca dyrektora Departamentu Promocji, Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Małgorzata Kowalińska, asystent marszałka Robert Biernacki.





