Za nami wyjątkowy Dzień Dziecka przed Wojewódzkim Domem Kultury w Kielcach!
Plac przed Wojewódzkim Domem Kultury w Kielcach zamienił się dzisiaj w kolorową strefę dziecięcej zabawy. Po raz pierwszy wydarzenie zyskało tak otwartą, rodzinną formułę, co spotkało się z ciepłym przyjęciem mieszkańców i zgromadzonych dzieci. Dla najmłodszych przygotowano liczne atrakcje: dmuchańce, spotkania z bajkowymi postaciami i sportowe emocje, oferując najmłodszym niezapomniane wrażenia. W tym radosnym wydarzeniu wzięli udział: marszałek Renata Janik, wicemarszałek Grzegorz Socha, przewodniczący Sejmiku Andrzej Bętkowski, członkowie Zarządu Anita Koniusz i Andrzej Pruś, radny Sejmiku Kazimierz Mądzik oraz dyrektor WDK Magdalena Fogiel-Litwinek.





