Koronawirus: pomoc miasta dla szpitala
230 tysięcy złotych to kwota, jaką Miasto Kielce wesprze Samorząd Województwa Świętokrzyskiego w walce z koronawirusem. Pieniądze zostaną przeznaczone na zakup środków ochrony indywidualnej dla personelu medycznego Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach. Umowę o udzielenie dotacji z budżetu Gminy Kielce podpisali dziś z prezydentem Bogdanem Wentą – marszałek Andrzej Bętkowski oraz wicemarszałek Marek Bogusławski.





