Rozdysponowano kolejne środki na drogi dojazdowe do pól
Kwota 3 milionów złotych trafi w tym roku do świętokrzyskich gmin i powiatów na budowę i przebudowę dróg dojazdowych do pól. Pierwsze umowy na przekazanie wsparcia dla 17 samorządów podpisano w poniedziałek 15 czerwca. Dzisiaj, 23 czerwca kolejne umowy podpisali gospodarze świętokrzyskich gmin. Dokumenty o przyznaniu dofinansowania przekazali wicemarszałek Marek Bogusławski i członek Zarządu Anita Koniusz. Obecny był radny Sejmiku Województwa, przewodniczący Komisji Rolnictwa i Ochrony Środowiska Grzegorz Cepil.





