Obradowała Komisja Edukacji, Kultury i Sportu Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego
W siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego obradowała Komisja Edukacji, Kultury i Sportu Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego. Posiedzenie poprowadził radny Paweł Krakowiak. Komisja zaopiniowała Raport o stanie Województwa Świętokrzyskiego w 2025 roku. Radni zaopiniowali także projekty uchwał w sprawie przyjęcia Regulaminów przyznawania stypendiów dla uczniów: szkół podstawowych, szkół zawodowych i liceów ogólnokształcących w województwie świętokrzyskim w roku szkolnym 2026/27. W posiedzeniu uczestniczyli m.in. Renata Janik marszałek województwa, członkowie Zarządu Andrzej Pruś i Anita Koniusz oraz przewodniczący Sejmiku Województwa Andrzej Bętkowski.





