Ruszaj w drogę po wielką przygodę i nagrody! Konferencja inaugurująca akcję „Zwiedzaj region ze Świętokrzyskim Podróżnikiem Europejskim”
Oficjalnie zainaugurowaliśmy kolejną edycję cieszącego się dużą popularnością paszportu turystycznego „Świętokrzyskim Podróżnikiem Europejskim”. Uroczystego otwarcie tej wakacyjnej akcji dokonała marszałek Renata Janik podczas konferencji zorganizowanej przez nasz Urząd na Politechnice Świętokrzyskiej. Przedsięwzięcie skierowane jest dla mieszkańców województwa świętokrzyskiego oraz wszystkich, którzy odwiedzają nasz region.





