XXIX sesja Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego
22 czerwca 2026 roku o godz. 10:00 w Sali Kameralnej Filharmonii Świętokrzyskiej odbędzie się XXIX sesja Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego. Będzie to sesja absolutoryjna, podczas której przedstawiony zostanie Raport o stanie Województwa Świętokrzyskiego w 2025 roku, nad którym zostanie przeprowadzona debata. Transmisja z obrad zostanie udostępniona za pośrednictwem platformy e-sesja.





