Ważna wiadomość dla mieszkańców! Nowy instrument wsparcia na modernizację infrastruktury mieszkaniowej w Kielcach
W obecności Renaty Janik marszałek województwa, Mariusz Jędrzejewski – prezes Świętokrzyskiego Funduszu Rozwoju oraz przedstawiciele kieleckiej spółdzielni mieszkaniowej “Domator” prezes Jacek Rek i jego zastępca Wojciech Gepner podpisali dzisiaj umowy na udzielenie pożyczek w kwocie 5 mln zł na termomodernizację 3 bloków mieszkalnych. To efekt zmian zapisów warunków pożyczek, udzielanych przez Świętokrzyski Fundusz Rozwoju, a dla mieszkańców osiedli i wspólnot to realna szansa na obniżenie kosztów eksploatacji i energii oraz poprawę efektywności energetycznej budynków.





