Ponad 230 tys. zł na badania, zabiegi i specjalistyczne konsultacje dla pracowników Zakładu Gospodarki Komunalnej w Morawicy. Rusza program Zdrowie+
Praca fizyczna, stres i długie przebywanie w wymuszonej pozycji – to wszystko odbija się na zdrowiu pracowników Zakładu Gospodarki Komunalnej i Rekreacji w Morawicy. Dzisiaj w naszym Urzędzie marszałek Renata Janik podpisała umowę na realizację projektu „Zdrowie +”. Dzięki unijnemu wsparciu 65 pracowników ZGKiR w Morawicy skorzysta z szerokiego pakietu badań laboratoryjnych, masażów i konsultacji ze specjalistami, a nawet spersonalizowane porady dietetyka. Umowę z ramienia Zakładu podpisał prezes Zdzisław Zięba, a w wydarzeniu uczestniczyła także dyrektor Departamentu Wdrażania Europejskiego Funduszu Społecznego Katarzyna Kubicka.





